Kuuel päeval nädalas, teisipäevast pühapäevani, rõõmustavad meie külalisi elava muusika kontserdid. Muusikud saabuvad majja 18:00 ning rõõmustavad külalisi üheksanda kellalöögini.

KOLMAPÄEVAL 27.10
musitseerivad Apollonia Gottesgabe ja Cadia Voxmundi.
Kõlavad keskaegsed lood nii Idast kui Läänest. Apollonia mängib meisterlikult lugematul hulgal erinevatel puhkpillidel (flöödid, viled, birbyne, torupillid), Cadia aga võlub imetabaseid viise välja nii puhk- kui keelpillidest (flöödid, torupill, bansuri, nükkelharpa, rataslüüra).
.

NELJAPÄEVAL 28.10
mängivad Elisabeth Hundsrose (bansuri, plokkflöödid, nükkelharpa, trummid) ja Violetta Bogen (fiidel, nükkelharpa, rataslüüra, trummid) nii keskaegseid pillilugusid kui ka iidseid Eesti viise.
.

REEDEL 29.10
kõlavad armastatud palad keskaegsest Euroopast vaheldumisi Skandinaavia ning Balkanimaade folgiga, sekka ka kaukaasiahõngulist muusikat. Üles astuvad Brigitta Pilweköndia (flöödid, trummid, nükkelharpa), Cadia Voxmundi (torupill, flöödid, nükkelharpa, rataslüüra, trummid) ning Violetta Bogen (fiidel, nükkelharpa, rataslüüra, trummid).

LAUPÄEVAL 30.10
saab Egon Schönhertzi esituses kuulda laule teemadel, mis on trubaduure inspireerinud läbi sajandite: armastus, sõda, kodumaaigatsus.
Koos Egoniga musitseerivad Violetta Bogen (fiidel, nükkelharpa, rataslüüra, trummid) ning Cadia Voxmundi (plokkflöödid, Eesti torupill, India bambusflööt bansuri, rataslüüra, nükkelharpa, trummid).
.

PÜHAPÄEVAL 31.10
kõlab rõõmus ja tantsuline muusika Euroopa varasest keskajast kuni renessansini.
Plokkflööte, trumme ja keelpille mängivad Brigitta Pilweköndia ja Hildegard Goldhaar.