kus me asume avamisajad +372 6279020
  • en
  • et
  • fi
  • ru

tee meil RESERVEERING

Reserveeri
LAUD

Täida allolev vorm või helista meile +372 6279020. Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Sinu päring kinnitatakse e-posti teel.
P
K
YYYY
(24-tunnine kellaformaat)
+
(Erinevad toitumisega seotud erisoovid (nagu näiteks laktoositalumatus, vegan toitude soovid, allergiad) palume edastada kirjalikult esimesel võimalusel. Söömingu soov lisada ka märkena.)

Rikasta enda keskaegset elamust alljärgnevate võimalustega:

Keskaja muusikud

Olde Hansa moosekandid on kuulsad oma erakordsete oskuste poolest. Meie trubaduurid mängivad autentsetel 15. sajandi pillidel romantilisi rüütlilaule, mille hingestatud helid on kõlanud selle maja võlvide all juba sajandeid. Eriti sütitava ja väga isikliku muusikakogemuse saate aga siis, kui muusikud tulevad musitseerima teie laua juurde.

Eriline kingitus

Olde Hansal on pakkuda unikaalseid kingitusi teie perele, sõpradele ja töökaaslastele. Meil leidub kõigi jaoks põnevalt pakendatud kingitusi, alates magusatest ahvatlustest nagu koorepumat ja Olde Hansa kuulsad magusad mandlid kuni meepottide ja sibulamoosini. Lisaks veel pudeliõlled ja kodukootud napsud - me võime pakkuda kingitusi nii väikeses kui ka suures koguses.

Schnapps Tasting

Why not add a special treat to your visit to Olde Hansa. For groups of two or more we can offer schnapps tasting platter where you can try samples of our famous flavoured schnapps, made famous by our Crafty Monk. From these tests you will be able to select your favourite for longer-lasting pleasure.

Auväärsete külaliste vastuvõtt

Suuremate rühmade ja eriliselt tähtsate sündmuste puhul tuleb meie maja heerold teile hotelli vastu ja juhatab teid rändtrubaduuride saatel läbi vanalinna käänuliste tänavate restorani. Heerold võõrustab teid terve õhtu jooksu, tüürib teid läbi pidustuste ja lõbustuste ning muudab teie peo tõeliselt suursuguseks.