kus me asume avamisajad +372 6279020
  • English
  • Eesti
  • Finnish
  • Russian

tee meil RESERVEERING

Reserveeri
LAUD

Täida allolev vorm või helista meile +372 6279020.
Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Sinu päring kinnitatakse e-posti teel.

Nädalavahetusel tehtud viimase hetke broneeringute või samal päeval peale kella 17 tehtud broneeringute puhul palun helista meile.

Terrassile ei saa lauda reserveerida.

P
K
YYYY
(24-tunnine kellaformaat)
+
(Erinevad toitumisega seotud erisoovid (nagu näiteks laktoositalumatus, vegan toitude soovid, allergiad) palume edastada kirjalikult esimesel võimalusel. Söömingu soov lisada ka märkena.)

Rikasta enda keskaegset elamust alljärgnevate võimalustega:

Keskaja muusikud

Olde Hansa moosekandid on kuulsad oma erakordsete oskuste poolest. Meie trubaduurid mängivad autentsetel 15. sajandi pillidel romantilisi rüütlilaule, mille hingestatud helid on kõlanud selle maja võlvide all juba sajandeid. Eriti sütitava ja väga isikliku muusikakogemuse saate aga siis, kui muusikud tulevad musitseerima teie laua juurde.

Eriline kingitus

Olde Hansal on pakkuda unikaalseid kingitusi teie perele, sõpradele ja töökaaslastele. Meil leidub kõigi jaoks põnevalt pakendatud kingitusi, alates magusatest ahvatlustest nagu koorepumat ja Olde Hansa kuulsad magusad mandlid kuni meepottide ja sibulamoosini. Lisaks veel pudeliõlled ja kodukootud napsud - me võime pakkuda kingitusi nii väikeses kui ka suures koguses.

Napsu maitsmised

Miks mitte lisada erilisust enda Olde Hansa külastuse juurde. Alates kahest inimesest pakume napsude maitsmist. Selle raames saad proovida meie erinevaid napsujooke kuulsa Munga poolt.

Auväärsete külaliste vastuvõtt

Suuremate rühmade ja eriliselt tähtsate sündmuste puhul tuleb meie maja heerold teile hotelli vastu ja juhatab teid rändtrubaduuride saatel läbi vanalinna käänuliste tänavate restorani. Heerold võõrustab teid terve õhtu jooksu, tüürib teid läbi pidustuste ja lõbustuste ning muudab teie peo tõeliselt suursuguseks.
SULGE