kus me asume avamisajad +372 6279020
  • English
  • Eesti
  • Finnish
  • Russian

Olde Hansa tooted

Olde Hansa tooted

Olde Hansa’ Aqva Vitae

Keskajal tundsid ainult mungad kangema alkoholi destilleerimise kunsti. Aqva vitae`ks ei nimetatud seda vedelikku ilmaasjata, sest peamiselt kasutati seda ravimiseks, mitte purju jäämise eesmärgil. Ka Olde Hansas valmistab kangeid spiriteid vana munk, keda mungarüüs aeg ajalt Olde Hansas ka liikumas näeb.

Olde Hansa’ Aqva Vitae – maitsestatud viin– on traditsiooniline jook, mis on hinnatud mitmetes kultuurides. Seega, pole üldsegi üllatus, et Olde Hansa on loonud valiku erineva maitsega aquavit´si:

– Kõigeravija pipraviin
– Köömneakvaviit
– Metsik marjasnaps
– Goldgrüber

Maailmakuulsad käsitööõlud

Olde Hansa on palju enamat kui köögikunst keskaegses ajastus. Üle ilma on rännumehed külastanud rikka kaupmehe maja just käsitööna valminud õlude pärast. Maitsete seast saavad seiklejad valida nii mee, kaneeli kui ka ürdiõlut.

Prunus Dulcis – Magusad mandlid

Keskajast pärineb ütlus, et viis mandlit päevas hoiab ära purjujäämise ja suure nälja. 15. saj olid mandlid suures hinnas oma säilivuse ja toitvuse poolest. Olde Hansa magusaid mandleid tehakse käsitsi 16 vürtsi ja 4 erineva suhkruga juba aastast 2003.

Koorepumat

Koorepumat on kaasaegne retsept ja pärineb 1886. aastast, mil karamelli valmistamise retsept läks veidi nihu. Koorepumat ehk fudge sisaldab ainult looduslikke koostisosi ning maitse- ja lõhnaaineid.

Olde Hansa koorepumat on saadaval  erinevas maitses: traditsiooniline, Himaalaja soolaga, apelsini maitseline

SULGE