Kuni 10. jaanuarini on nüüd Olde Hansas 3-käiguline jõulumenüü 25€

Kas teadsite, et keskajal peeti jõuluajal hoopis paastu ja liha ei söödud? Ja arvate, et siis jäi toidulaud kesiseks? Kus sa sellega! Näiteks peeti veelinde täiesti paastutoiduks. Söövad nemadki ju veetaimi nagu mõni kala. Kallid külalised, esitleme teile meie uhket jõuluõhtusööki. Pakkumine sisaldab gratineeritud kitsejuustu, pardijalga ja Hildegardi jõulupudingut.

Eksklusiivne õhtusöök Olde Hansa peakoka lauas

5-käiguline õhtusöök peakoka lauas on pakkuda nendele külalistele, kes otsivad jõuludeks luksuslike ja ainulaadseid maitseid. See on keskaegsete maitsete rännak, mis 15 saj. olnuks kantud kuningate lauda. Tule ja koge keskaegse gurmee tippkvaliteeti! Neid erilisis maitseid meie tavamenüüs ei leia ja pakkumist on võimalik reserveerida ainult Detsembris.

Menüü: Prantsuse hõrk linnumaksahõrgutis ja armas sibulamoos, 60° lõhekala, suur lõhemari, mereviin, Confit pardijalg ja safran, Põdra sisefilee ja must torbikseen, Sametine puding ja lepasiirup. See ainulaadne pakkumine on saadaval ainult ettetellimisel! Hind 76€ inimene. Küsi peakoka lauda reserve@oldehansa.ee

Tervis ennekõike
Olde Hansa on aasta lõpuni avatud iga päev, järgides eriolukorra ettekirjutusi ja võimalikke muudatusi neis. Ka majarahvas sh.teenijapiigad ja -poisid, kokad ja aidamehed jälgivad oma tervist ning jäävad koju väiksemategi kõrvalekallete ilmnemisel. Palume ka kõigil külalistel, kes ei tunne end hästi, koju jääda ja end ravida. Tervis ei ole miski, millega riskida.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kui võimalusi elamusteks on vähe
Olde Hansa on juba aastast 2008 korraldanud õhtusööke koos ajastutruude näitemängudega ja ega nüüdki teisiti saa. Siinkohal tasub kiirustada, sest seoses hajutamisreegliga täituvad näiteks advendietendused väga kiiresti. Kes etendustele ei mahu, küsigu kindlasti Olde Hansa muusikute esinemiste kohta. Neid on jõuluajal tihedamini kui muidu.

Kui pidu siiski ei tule
Sellest hoolimata võivad tulla jõulud eriliselt, tellides Olde Hansa jõuluhõrgutised kulleriga koju. Peakokk Emmanuel Wille on mitmed tuntud road purki pistnud, et kodune jõululaud rikkalikumaks muuta. Näiteks on saadaval suitsuhapukapsad, vürtsine läätsemuhedik, üleöö küpsetatud seakoot, sibulamoos, magusatest mandlitest rääkimata. Lisaks on paljudes ettevõttes populaarsed kingitused Olde Hansa jõulukorvid ja kinkekaardid. Jõulukorv on väga unikaalne maitsete kombinatsioon sinu jõululauale ning kinkekaardiga saab igaüks endale sobival ajal söömingule tulla.

Küsi Olde Hansa jõululaudade kohta reserve@oldehansa.ee
Küsi jõuluhõrgutiste koju toomise kohta tellimus@oldehansa.ee
Põnevad jõulukingitused ja kinkekaardid www.shoppe.ee

Eksklusiivsemad keskaegsed söömingud saab SIIT valida. Broneerides lisa soovitud söömingu info reserveeringusse! 

Reserveeri laud