Kuni 5. detsembrini on nüüd Olde Hansas PÖFF´i piletiga -15%

Kogu tavamenüü PÖFF´i pileti omanikele -15% . Soodustuses on kõik tavahinnaga söögid ja joogid. -15% soodustus ei kehti eripakkumistele!

Soodustus kehtib ainult pileti ette näitamisel. Lisaks küsi 2-KÄIGULISI EINEID eripakkumisena Karupraad ja roosipuding 25 eur ja Põdra sisefilee ja õunameemuhedik mandlipiimaga 25 eur. Tavahind menüüs karupraele ja põdrasisefileele on 49 euri.

Tervis ennekõike
Olde Hansa on aasta lõpuni avatud iga päev, järgides eriolukorra ettekirjutusi ja võimalikke muudatusi neis. Ka majarahvas sh.teenijapiigad ja -poisid, kokad ja aidamehed jälgivad oma tervist ning jäävad koju väiksemategi kõrvalekallete ilmnemisel. Palume ka kõigil külalistel, kes ei tunne end hästi, koju jääda ja end ravida. Tervis ei ole miski, millega riskida.

Kui võimalusi elamusteks on vähe
Olde Hansa on juba aastast 2008 korraldanud õhtusööke koos ajastutruude näitemängudega ja ega nüüdki teisiti saa. Siinkohal tasub kiirustada, sest seoses hajutamisreegliga täituvad näiteks advendietendused väga kiiresti. Kes etendustele ei mahu, küsigu kindlasti Olde Hansa muusikute esinemiste kohta. Neid on jõuluajal tihedamini kui muidu.

Kui pidu siiski ei tule
Sellest hoolimata võivad tulla jõulud eriliselt, tellides Olde Hansa jõuluhõrgutised kulleriga koju. Peakokk Emmanuel Wille on mitmed tuntud road purki pistnud, et kodune jõululaud rikkalikumaks muuta. Näiteks on saadaval suitsuhapukapsad, vürtsine läätsemuhedik, üleöö küpsetatud seakoot, sibulamoos, magusatest mandlitest rääkimata. Lisaks on paljudes ettevõttes populaarsed kingitused Olde Hansa jõulukorvid ja kinkekaardid. Jõulukorv on väga unikaalne maitsete kombinatsioon sinu jõululauale ning kinkekaardiga saab igaüks endale sobival ajal söömingule tulla.

Küsi Olde Hansa jõululaudade kohta reserve@oldehansa.ee
Küsi jõuluhõrgutiste koju toomise kohta tellimus@oldehansa.ee
Põnevad jõulukingitused ja kinkekaardid www.shoppe.ee

Telli üks korralik sööming, sest juba keskajal käis meelalahutus koos korraliku kõhutäiega. 

Vali omale sööming SIIT  ja lisa see info reserveeringusse! 

Reserveeri laud